Alın Yazısı Yorum!

Merhaba Rappelz oyuncuları,

Sonunda beklenilen güncelleme geldi. Hemen şöyle bir özet geçelim:
  • Oyun grafiklerinin eskiden daha iyi olduğu görüşünde bazı oyuncular.
  • Yapılması zor Ustalık Sınıfı görevleri var. Ama oyunda Usta olmayı başaran birçok oyuncu da mevcut. Fenix'te Fantastc Serafin'de Mezaristabul ilk Usta olmayı başaran oyuncular.
  • Oyunun ilk gününde dünya kanalında yeni Ay fragmanını kullanmayı başaramayan oyuncuların çığlıkları yer aldı diyebiliriz.
Oyuncuların eleştirdiği diğer bir nokta ise PvP 'de verilen hasarların düşürülmüş olması. Bunun iyi mi kötü mü olduğunu şimdiden söylemek biraz zor. Ama benim fikrim PvP 'nin eskiye göre daha zevkli olacağı. Artık tek yetenekle karakterler yerlere serilmeyecek, yada ilk sersemleme atan muhakkak galip olacak diye birşey olmayacak. Ekipmanları ile olsun yetenekleri ile olsun karakterini iyi bilenlerin daha başarılı olacağı bir sistem bence.

Buradan Alın Yazısına ait tüm Patch Notlarına gözatabilirsiniz.

Henüz KP görevleri ile ilgili yorumlar başlamadı ama Silah sihirlendirme görevinin kolay olmayacağını düşünüyorum bir çok oyuncu için.

Son alın yazısı tanıtım videosunu da sizlerle paylaşayım. Videodaki ana karakteri oynayan Raxiyaan:) Kahramanımız arkadaşları ile buluşarak yeni zindan Volkanus'u keşfe çıkıyor videoda. Ben daha iyi oynardım :PAlın Yazınızda bol şanslar.

Hüsamettin

No comments:

Post a Comment